Будівництво та утримання доріг

Компанія ТРІНІТІ-ГРУПП пропонує краще інноваційне обладнання, матеріали та технології для впровадження унікальних рішень будівництва та утримання доріг.

опис

Ми пропонуємо ряд послуг для будівництва та утримання будь-якого типу доріг:

  • Розробка оптимізованого проекту по використанню технологій та рішень, що будуть ефективними в перспективній експлуатації об’єкта.
  • Технологія холодного асфальтобетону надає можливість проведення робіт в умовах понижених температурних режимів, у дощ та сніг. Використання високоякісного холодного асфальтобетону дає можливість нівелювати залежність дорожньо-будівельних робіт від погодних умов та пори року, що дозволить нашій країні вийти на якісно новий рівень утримання дорожньої інфраструктури.
  • Асфальтування в холодну пору року (спеціальні полімери для складних кліматичних умов).
  • Послуги перевантажувачів — “асфальтні заводи” на колесах, компанія Roadtec. Що дозволяє підвищити довговічність служби дорожнього покриття у 6-ть разів. Експерименти, проведенні у штаті Вашингтон, США дозволити встановити, що використання перевантажувачів Shuttle Buggy зменшило бюджетне фінансування на ремонт дорожнього покриття протягом десяти років з $470 млн. до $80 млн.
  • Рециклінг відходів використаного дорожнього покриття. Світова практика демонструє успішний досвід повторного використання фрезерованого дорожнього покриття у виробництві нового асфальтобетону. Такий рециклінг дає можливість здійснити значну економію бюджету.
  • Технологія холодного ресайклінгу, що передбачає застосування комплексу обладнання, який здатний у рекордні строки провести реконструкцію дорожнього полотна мостів від зняття верхнього шару до улаштування нового з одночасним відновленням інфраструктури мостів та доріг. Зменшення вартості робіт в два рази при використанні даної технології дозволяє відповідно збільшити протяжність та обсяги реконструювання.
  • Регенерація дорожнього “одягу” із застосуванням найсучаснішої дорожньої техніки дозволяє переробляти зношені шари дорожнього “одягу” в якісну основу для нового асфальтобетонного покриття. Ця технологія дозволяє зменшити витрати часу та матеріальних ресурсів при реконструкції доріг третьої та четвертої категорії.
  • Технологія влаштування бетонних покриттів автомобільних доріг за допомогою спеціальних машин – бетоноукладальників з ковзаючими формами
  • Технологія влаштування узбіччя із застосуванням укладальника дозволяє влаштовувати узбіччя в 20 разів швидше, ніж за допомогою грейдера. Влаштування здійснюється на ширину до 3,0 метрів при швидкості від 15 до 50 м/хв. Глибина влаштування досягає 300 мм при поперечного похилі до +/- 15°. Обладнання може працювати фактично з будь-яким сипучим матеріалом – різні грунти, пісок, щебінь гарячий асфальтобетон.  Обладнання монтується на будь-який фронтальний навантажувач й обладнане автономною системою гідравліки, з живленням від двигуна Kubota, потужністю 25 к.с. (18,7 кВт). Доступна й опція зчеплення із самоскидом.

Iншi рiшення

Ми допомагаємо вирішувати проблеми вчасно та на професійному рівні.

Перейти до усіх рiшень