Мобільний високочастотний дробильний завод ProSizer 3100

опис

Мобільний високочастотний дробильний завод ProSizer 3100 (2018, завершено)

Astec Industries, Inc. – світовий лідер у виробництві обладнання, яке використовується для будівництва доріг. Компанія постійно вдосконалює продукцію, використовуючи передові технології. Саме тому, Trinity-Group придбала ProSizer 3100 у Astec Industries, Inc.

 

Дане обладнання призначене для рициклінгу відходів використаного фрезерованого дорожнього покриття. Машина швидко налаштовується для роботи, загалом це займає близько 15 хвилин. Установка з замкнутим контуром містить у собі двох’ярусний високочастотний гуркіт PEP Vari-Vibe і дробарку ударної дії з горизонтальним валом. Вона спроектована таким чином, щоб оператор міг швидко дістатись до елементів управління двигуном.

 

Сортувальна установка обробляє від 200 тон матеріалу за годину, і від 75-100 тон за годину надрешітного матеріалу. Фактичне вагове навантаження залежить від: розміру матеріалу, який подається, типу використовуваного гуркоту, ступеня відділення матеріалу, ваги виробу.
Техніка оснащена 12-вольтовою батареєю та насосами, які знаходяться у двигуні і управляють процесами обладнання. Система подачі матеріалу складається з завантажувального бункера ємністю 9,17 куб.м. Гуркіт має номінальний отвір 15,24 см з запатентованим гідравлічним розвантаженням ножичного типу для спрощення чищення. Дробарка ударної дії з горизонтальним валом (HIS) 3136 знаходиться у міцному корпусі зі сталевого листа.

 

ProSizer 3100 – комплексне рішення для рициклінгу відходів використаного фрезерованого дорожнього покриття. Установка має високу продуктивність та швидко налаштовується для роботи, зручне у використанні.

Галерея