Поставка бітумно-плавильної машини MAGMA серії М-1 торгової марки Cimline

опис

Поставка бітумно-плавильної машини MAGMA серії М-1 торгової марки Cimline (2019, завершено)

Замовник: Державне підприємство «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ».

Бітумно-плавильна машина призначена для заповнення деформаційних швів, тріщин та інших дефектів при ремонті асфальтобетонних та інших покриттів автомобільних доріг, тротуарів, злітних смуг та штучних споруд в промисловому, цивільному та сільськогосподарському будівництві .

 

Головні особливості MAGMA: простий дизайн, висока продуктивність і простота у експлуатації – роблять Cimline™ лідером у галузі герметизації тріщин.

 

Ергономічна простота: MAGMA забезпечує високий рівень комфорту оператора з повністю переробленою системою доставки. Стріла без додаткових зусиль зі сторони оператора обертається навколо розігрітого ущільнювального шлангу і, на відміну від будь-якої іншої машини, зводить до мінімуму навантаження на шланг, тим самим забезпечуючи найкращий у галузі робочий діапазон. У поставленій MAGMA додана опція з підігрівом для ще більшого комфорту та простоти використання.

 

Зручність експлуатації: дизельний двигун, що відповідає стандарту Tier IV, працює на мінімально можливих оборотах, забезпечуючи найкраще співвідношення продуктивності та економії палива. Стандартний глушник шуму, у поєднанні з опцією кожуха на двигуні, знижує рівень шуму до 40% при порівнянні з іншими машинами.

 

 

Послуги та гарантійне забезпечення.

 

ТОВ «ТРІНІТІ-ГРУП» було проведено комплекс робіт по навчанню з управління та ремонту поставленого обладнання. За результатами навчання працівники замовника отримали сертифікати на підтвердження набутої кваліфікації.

 

ТОВ «ТРІНІТІ-ГРУП» гарантує якість поставленого обладнання, а тому ми здійснюємо гарантійне обслуговування самохідних стрічкових конвеєрів протягом 24 місяців.

Використана продукцiя

01

/01