Перевантажувач асфальтобетонної суміші Shuttle Buggy SB-2500DE торгової марки Roadtec

опис

Перевантажувач асфальтобетонної суміші Shuttle Buggy SB-2500DE торгової марки Roadtec (2019, завершено)

Компанія Roadtec є виробником інноваційного обладнання для улаштування дорожнього покриття, зокрема перевантажувачів асфальтобетонної суміші Shuttle Buggy. Останні оснащені унікальною технологією, яка усуває фракційну і температурну сегрегацію суміші.

 

Перевантажувач асфальтотонної суміші Shuttle Buggy SB-2500 використовується для перемішування гарячої асфальтобетонної суміші, а також її переміщення із самоскида в асфальтоукладальник. Таким чином забезпечується безперервне укладання покриття.

 

Техніка спроектована таким чином, щоб було легко дістатись до механізмів для діагностики та ремонту. Машина має двері великого розміру, через які відкривається доступ до моторного відсіку. Плановий огляд виконується з обох боків обладнання.

 

Платформа оператора висувається на 400 мм, що дає чудову видимість. Використано великі ланцюгові колеса для збільшення терміну експлуатації зношених частин перевантажувача та зниження експлуатаційних витрат.

 

Shuttle Buggy SB-2500 з легкістю переміщує велику кількість матеріалів через конвеєри завдяки високим рейкам ланцюгів. Повні офсетні ланцюги захищають від розриву. Зсувні ланки покликані продовжити їх термін роботи та полегшити обслуговування.

 

Передній бункер оснащений гідравлічною перегородкою, яка регулюється, забезпечуючи оптимальний потік матеріалу через конвеєр C-1. Ємність бункера становить 25 т. Це дозволяє самоскидам швидко розвантажувати суміш і повертатись на завод. Shuttle Buggy має запатентовані антисеграційні шнеки. Вони перемішують матеріал перед тим, як завантажити його в асфальтоукладальник.

 

Перевантажувач асфальтової суміші Shuttle Buggy SB-2500 компанії Roadtec може використовуватись як для зберігання гарячої асфальтної суміші, так і для безпосередньої взаємодії з асфальтоукладальником. Техніка легка в експлуатації: до двигуна можна швидко дістатись за допомогою дверей великого розміру. Платформа оператора спроектована таким чином, щоб надавати максимальну видимість простору, де знаходиться обладнання.

Наданi послуги:

Перевантажувач асфальтобетонної суміші Shuttle Buggy SB-2500DE було використано при будівництві наступних об’єктів:

Реконструкція транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах м. Києва» (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) – Шулявський шляхопровід

Бiльше про послугу

Будівництво Великої Окружної дороги на ділянці від просп. Маршала Рокоссовського до вул. Богатирської з будівництвом транспортної розв’язки в різних рівнях» (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)

Бiльше про послугу

Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)

Бiльше про послугу

Використана продукцiя

01

/02

Галерея

Перейти до проектiв

Shuttle Buggy SB-2500DE