Стаціонарна система зберігання асфальтної суміші CMI Roadbuilding

опис

Стаціонарна система зберігання асфальтної суміші CMI Roadbuilding (2020, завершено)

CMI Roadbuilding – ексклюзивний партнер Trinity-Group з постачання стаціонарної системи зберігання асфальтної суміші. Компанія виготовляє важке обладнання, яке використовується для будівництва доріг. CMI прагне до забезпечення високих показників від введення в експлуатацію до обслуговування після продажу.

 

Силоси CMI призначені для зберігання сумішей протягом чотирьох днів без втрати якості матеріалу. Їх можна використовувати як накопичувальний бункер. Обладнання працює максимально ефективно завдяки безперервному виробничому циклу, що сприяє скороченню кількості відходів.

 

Суміш не розшаровується під час завантаження у силос. Вона рухається у трьохтонний дозатор по ковшовому елеватору або скребковому конвеєру, розташованому у верхній частині обладнання. Дозатор оснащений грейферною заслінкою, яка запобігає розшаруванню суміші.

 

Конус силосу розроблений таким чином, щоб зберігати максимальну якість суміші. Конструкція перешкоджає нашаруванню матеріалу на стінки шляхом нахилу потоку суміші. Конус стійкий до зносу і захищений від втрат тепла. Силос залишається наповненим сумішшю навіть у кінці робочої зміни, тому на початку нового дня він повністю готовий для відвантаження матеріалу покупцям.

 

Силос обладнаний верхнім і нижнім бункерним індикатором. Інформація з нього передається у кабіну управління для регулювання персоналом рівня суміші. Сигнал верхнього індикатора розрахований на певний проміжок часу, який потрібен оператору, щоб спустошити змішувач.

 

Конструкція силосу ретельно ізольована, тому він зберігає суміш при температурі до 150°С протягом 4 днів. Наявна інформація про те, що матеріал знаходився у силосі близько тижня.

 

Стаціонарна система зберігання асфальтної суміші має ряд переваг:

  • Висока міцність конструкції.
  • Герметичність силосу під час зберігання матеріалу.
  • Мінімізована втрата тепла через конус.
  • Потужний роликовий ланцюг.
  • Унікальна конструкція скребкового конвеєра.
  • Відведення пару від вершини силосу в пальник за допомогою опціонального комплекту блакитного диму.
  • Управління процесами за допомогою центрального пульту з кабіни оператора.
  • Наявність безпечної платформи для роботи у верхній частині силосу.

 

Стаціонарні системи зберігання асфальтної суміші виготовлені таким чином, щоб мінімізувати втрати тепла, зменшити кількість викидів, забезпечити безперервний виробничий цикл. Силос стійкий до зносу, ним зручно управляти за допомогою пульту, який знаходиться у кабіні оператора.

Галерея

Перейти до проектiв

Процес транспортування та монтажу системи CMI Roadbuilding

Готова система CMI Roadbuilding