Про
Компанiю

Trinity-Group – офіційний ексклюзивний дистриб’ютор світових лідерів дорожньо-будівельного обладнання та матеріалів в Україні.

Про нас

Співзасновник Всеукраїнської дорожньої Асоціації

Trinity-Group не залишається осторонь проблем розвитку дорожньої галузі та займає активну позицію у її розвитку. Саме тому наша компанія стала співзасновником Всеукраїнської дорожньої Асоціації, головною місією якої є забезпечення інноваційного розвитку та прозорої конкуренції у дорожньому будівництві задля якості, безпеки, комфорту.

Компанія року 2019

За вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості та відмінну динаміку розвитку підприємництва, Trinity-Group  у 2019 році отримало національний сертифікат “Компанія року. Надійні та інфестиційно привабливі підприємства України”.

Соціальні інвестиції

Поряд з розвитком новітніх технологій в економіці країни для нас принципово важливим є корпоративна філантропія, спрямована на підтримку спорту, медицини, освіти.

 

Наразі наша компанія бере участь у фінансуванні будівництва спортивного майданчику для середньоосвітньої школи міста Черкаси. Проект будівництва включає облаштування футбольного поля та баскетбольної площадки з високоякісним штучним покриттям.

Головна мета

Головна мета Trinity-Group – застосовувати принцип синергії в розвитку бізнесу, доводячи ефективність сучасних технологій, заснованих на особистому досвіді. Ми не продаємо обладнання, ми – продаємо рішення.

10 років аналізу ринку та пошук кращих виробників дозволив протягом останніх 5-и років успішно завершити ряд масштабних проектів.

Переваги

Ми пропонуємо тільки якісні та оптимізовані рішення, які були розроблені, втілені та перевірені світовими компаніями для оптимізації бюджетів та умов експлуатації.

Нашi принципи

Тривалий термін експлуатації

Висока продуктивність

Iнноваційність

Безпека

Рішення

Ми допомагаємо вирішувати проблеми вчасно та на професійному рівні.

Перейти до проектiв