Будівництво та утримання мостів

Компанія ТРІНІТІ-ГРУПП має краще обладнання, матеріали та технології для впровадження унікальних рішень будівництва та утримання мостів.

опис

Будівництво та утримання мостів.

Ми пропонує ряд послуг для будівництва та утримання мостів:

  • Розробка оптимізованого проекту по використанню технологій та рішень, що будуть ефективними в перспективній експлуатації об’єкта.
  • Послуги влаштування гідроізоляції при будівництві мостів. Система RPM – це технологія тонкошарових полімерних покриттів. Matacryl – система покриттів проїжджої та пішохідної частин металевих і бетонних мостів та паркінгів. Являє собою тонкошарове полімерне покриття, яке у 40 разів довговічніше у порівнянні з асфальтобетоном та у 7 разів легше нього і у 14 разів легше цементне плит. Полімерне покриття має водонасиченість у 10 разів нижче асфальтобетону і зносостійкість втричі вище.
  • Асфальтування в холодну пору року (спеціальні полімери для складних кліматичних умов)
  • Послуги перевантажувачів — “асфальтні заводи” на колесах, компанія Roadtec. Що дозволяє підвищити довговічність служби дорожнього покриття у 6-ть разів. Експерименти, проведені у штаті Вашингтон, США дозволити встановити, що використання перевантажувачів Shuttle Buggy зменшило бюджетне фінансування на ремонт дорожнього покриття протягом десяти років з 470 млн. $ до 80 млн. $
  • Рециклінг відходів використаного дорожнього покриття мостів. Світова практика демонструє успішний досвід повторного використання фрезерованого дорожнього покриття у виробництві нового асфальтобетону. Такий рециклінг дає можливість здійснити значну економію бюджету.
  • Технологія холодного ресайклінгу, що передбачає застосування комплексу обладнання, який здатний у рекордні строки провести реконструкцію дорожнього полотна мостів від зняття верхнього шару до улаштування нового з одночасним відновленням інфраструктури мостів та доріг. Зменшення вартості робіт в два рази при використанні даної технології дозволяє відповідно збільшити протяжність та обсяги реконструювання.
  • Технологія багатофункціонального укладальника бордюрів із ковзаючими формами застосовується для влаштування розділювальних бар’єрів на мостах, водовідвідних лотків, а також тротуарів, пішохідних і велосипедних доріжок, дамб, клумб, стічних каналів, бордюрів різної складності, дренажних шляхопроводів, лотків під комунікації і т.п.
  • Дозволяє укладати конструкції з висотою до 2,5 м, горизонтальне покриття шириною до 6 м. Основними перевагами технології є – висока продуктивність та низька вартість будівництва.

Iншi рiшення

Ми допомагаємо вирішувати проблеми вчасно та на професійному рівні.

Перейти до усіх рiшень