Реконструкція транспортної розв’язки на перетині просп. Перемоги з вул. Вадима Гетьмана (Солом’янський та Шевченківський райони, м. Київ)

опис

Реконструкція транспортної розв’язки на перетині просп. Перемоги з вул. Вадима Гетьмана (Солом’янський та Шевченківський райони, м. Київ) (2020, завершено)

В ході проведення робіт щодо реконструкції транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі столиці перед спеціалістами «ТРІНІТІ-ГРУП» було поставлено завдання надати матеріали та обладнання для завершення ремонту мосту в короткі терміни та в складних кліматичних умовах.

 

Наша компанія забезпечила влаштування гідроізоляційного матеріалу на проїзній частині транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах міста Києва – Шулявському шляхопроводі (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013).

 

В кінці 2019 року, а саме – листопаді та грудні, за складних кліматичних умов «ТРІНІТІ-ГРУП» надано послуги з монтажу і улаштування гідроізоляційної мембрани на вказаному об’єкті, а також здійснено поставку наступних гідроізоляційних матеріалів (загальною площею понад 500 м2) торгових марок Matacryl та Catalyst:

 

  • Matacryl Primer CM
  • Matacryl Manual
  • Matacryl STC
  • Matacryl WL
  • Matacryl STC PIGMENTED RAL 7040
  • Catalyst
  • Matacryl Primer CM.

 

З метою повного та якісного проведення робіт, «ТРІНІТІ-ГРУП» забезпечено використання спеціалізованої великогабаритної техніки для перемішування гарячої асфальтобетонної суміші, а також її переміщення із самоскида в асфальтоукладальник. Таким чином, наша компанія представила послуги по безперервному укладанню асфальтобетонного покриття за допомогою нашого перевантажувача асфальтобетонної суміші Shuttle Buggy SB-2500D торгової марки Roadtec.

 

Так як проєкт вимагав від нас оптимізованих дій та використання технологій і рішень, що будуть ефективними в перспективній експлуатації об’єкта, тому «ТРІНІТІ-ГРУП» було ввезено на територію нашої держави та використано спеціальні полімерні добавки для асфальтобетонних сумішей в складних кліматичних умовах.

Наданi послуги:

Проект вимагав від нас оптимізованих дій і використання технологій та рішень, що будуть ефективними в перспективній експлуатації об’єкта:

Проведення робіт з улаштування та монтажу гідроізоляційної мембрани (система RPM)

Бiльше про послугу

асфальтування в холодну пору року (спеціальні полімери для складних кліматичних умов)

Бiльше про послугу

Надання послуг по безперервному укладанню остачання перевантажувачів — ("асфальтні заводи" на колесах, компанія Roadtec)

Бiльше про послугу