Полімерне покриття Matacryl Bitu-primer

опис

Полімерне покриття Matacryl Bitu-primer (завершено)

Matacryl Bitu-primer – двокомпонентний матеріал низької в’язкості, який виготовляється на основі метилметакрилату та використовується у якості праймера – верхнього покриття під бітумними гідроізоляційними й асфальтними матеріалами.

 

Matacryl уявляє собою тонкошарове полімерне покриття проїжджої частини (разом із тротуарами) міських, автомобільних, розвідних, пішохідних, залізничних мостів, які побудовані в будь-яких кліматичних зонах.

 

Використання Matacryl дає змогу знизити у 5-7 разів постійне навантаження від ваги мостового полотна на пролітну будову, і, таким чином, скоротити витрати стального прокату на 7-10%.

 

Matacryl стійкий до впливу негативних середовищ: вихлопних газів, реагентів, які використовуються під час ожеледиці, можливого витоку шкідливих речовин.

 

Покриття Bitu-primer має хорошу адгезію до металевих і бетонних основ, забезпечуючи її при покритті наступними шарами. При полімерних покриттях Matacryl використовують два методи нанесення матеріалу:

 

  • спершу наноситься ґрунтове покриття за допомогою гумового шибера і валика для забезпечення витрати матеріалу 0,5 кг/м²;
  • потім на щойно нанесений Bitu-primer рівномірно розсипається натуральний кварцовий пісок розміром 0,7-1,2 мм із витратою орієнтовно 1 кг/м²;
  • другий шар наноситься валиком із розрахунку 0,4-0,5 кг/м².

 

Matacryl має низку переваг:

 

  • Чудова адгезія до бетону і металу.
  • Можна використовувати при різних погодних умовах.
  • Швидко застигає при низьких температурах до -5 °С.
  • Перший та другий шари системи Bitu-primer – верхнього покриття – можна нанести за один день.
  • Бітумні мембрани наплавляються через 90 хвилин після нанесення другого шару.

 

Matacryl Bitu-primer дає змогу значною мірою скоротити витрати на виробництво, та зекономити час завдяки швидкому нанесенню праймера/верхнього бітумного матеріалу (всі роботи можливо виконати за один день). Крім того, матеріал демонструє чудову адгезію до металевих та бетонних покриттів та його можна використовувати в будь-яку погоду, навіть при низьких температурах.