Поставка Самохідних стрічкових конвеєрів торгової марки TIMSAN

опис

Поставка Самохідних стрічкових конвеєрів торгової марки TIMSAN (2020, завершено)

Замовник: Державне підприємство «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ».

 

Самохідний стрічковий конвеєр є технікою наземного обслуговування повітряних суден. Конвеєр має шасі завдяки якому може самостійно переміщатися по території аеропорту та обладнаний конвеєрною стрічкою, по якій багаж транспортується на борт судна та у зворотному напрямку.

 

Підйом стріли конвеєра розрахований на всі класи повітряних суден та забезпечує реверсний рух. Діапазон швидкості руху стрічки 10-30 м/хв.

 

Цікавою особливістю конвеєра є його максимальна швидкість у 40 км/год – для такого типу обладнання це практично рекорд. При цьому виробник конвеєра подбав про підвищену безпеку, так, наприклад, конвеєр має систему аварійної зупинки руху при фіксуванні датчиками перешкоди на шляху обладнання. Тому, при значній для цього виду обладнання швидкості, конвеєр застрахований від ДТП.

 

Кількість поставленого обладнання: 2 одиниці.

 

 

Послуги та гарантійне забезпечення.

 

ТОВ «ТРІНІТІ-ГРУП» було проведено комплекс робіт по навчанню з управління та ремонту поставленого обладнання. В цілому навчання проходило кілька днів. За результатами навчання працівники замовника отримали сертифікати на підтвердження набутої кваліфікації.

 

При проведенні навчання та випробувань був особисто присутній головний інженер компанії виробника TIMSAN, по проектам якого і було сконструйовано конвеєра – Omar Keskin.

 

ТОВ «ТРІНІТІ-ГРУП» гарантує якість поставленого обладнання, а тому ми здійснюємо гарантійне обслуговування самохідних стрічкових конвеєрів протягом 24 місяців.