Поставка Спецавтомобілю типу «Амбуліфт» торгової марки TIMSAN

опис

Поставка Спецавтомобілю типу «Амбуліфт» торгової марки TIMSAN (2020, завершено)

Замовник: Державне підприємство «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ».

 

Амбуліфт є транспортним засобом для наземного обслуговування літаків, а саме для транспортування людей з обмеженими можливостями від терміналу до повітряного судна та у зворотному напрямку. Амбуліфт має можливість одночасного переміщення до 5-ти людей на інвалідних кріслах або 3-ьох на інвалідних кріслах та 1-го на ношах разом із супроводжуючим їх персоналом.

 

Амбуліфт торгової марки TIMSAN є надзвичайно зручним у користуванні: пульти управління знаходяться як у кабіні водія, так і у фургоні. Гідравлічний механізм, що підіймає фургон на висоту 5 900 мм є надзвичайно надійним та забезпечує безпечну роботу обладнання на висоті при швидкості вітру від 15 до 40 м/с.

 

Крім того, зазначений механізм побудований таким чином, щоб вертикальний рух фургону на висоту літака та назад був швидким і водночас дуже плавним та практично не відчутним для осіб, які знаходяться всередині. До речі, це була одна з перших переваг, яку помітили працівники замовника, при тестуванні обладнання.

 

Послуги та гарантійне забезпечення.

 

 

ТОВ «ТРІНІТІ-ГРУП» було проведено комплекс робіт по навчанню з управління та ремонту поставленого обладнання. В цілому навчання проходило кілька днів і в ньому взяли участь близько 20 осіб (трохи більше ніж було офіційно заявлено). За результатами навчання працівники замовника отримали сертифікати на підтвердження набутої кваліфікації. Хочеться окремо відмітити, що на навчанні був особисто присутній головний інженер компанії виробника TIMSAN, по проектам якого і було сконструйовано Амбуліфт – Omar Keskin. Він особисто прилетів з Турецької республіки аби пересвідчитися у тому, що замовник обладнання залишився задоволеним.

 

 

ТОВ «ТРІНІТІ-ГРУП» гарантує якість поставленого обладнання, а тому ми здійснюємо гарантійне обслуговування спецавтомобілю типу Амбуліфт протягом 24 місяців.

Галерея

Перейти до проектiв

Спецавтомобіль типу «АМБУЛІФТ» торгової марки TIMSAN