Поставка підмітальної машини Pelican марки Elgin Sweeper Company

опис

Поставка підмітальної машини Pelican марки Elgin Sweeper Company (2020, завершено)

Trinity-Group плідно співпрацює з Elgin Sweeper Company, якій належить розробка унікальної підмітальної машини Pelican, що стала найпопулярнішою моделлю прибиральної машини у світі. Pelican зручний у роботі, здатен прибирати громіздке сміття й ущільнений бруд. Обладнання успішно використовується на території міст, аеропортів та підприємств.

 

Триколісна підмітальна машина Pelican має унікальну конструкцію, яка постійно вдосконалювалась протягом останніх ста років. Вона відрізняється маневреністю та зручністю в управлінні, що дозволяє з легкістю прибирати бруд.

 

Кабіна оснащена спеціальною ізоляцією, яка забезпечує оператору комфортну роботу у повній тиші. Для забезпечення повної оглядовості простору встановлено лобове і заднє скло на всю ширину кабіни, а також просторі вікна і прозорі двері. Приладова панель знаходиться у центрі, тому до неї зручно дістатись як з лівого, так і з правого водійських сидінь. Пульт містить у собі підсвічені датчики й клавішні перемикачі з графічною індикацією.

 

Elgin Sweeper використовує для виробництва підмітальних машин Ecoinfused технологію. Вона сприяє більш екологічній і максимально ефективній роботі Pelican. Компанія віддає перевагу інноваціям, які дозволяють підвищити продуктивність і економію палива, з’являється можливість виконати більше, з меншими затратами часу.

 

Дизайн машини розроблено таким чином, щоб забезпечити стійкість і стабільність під час підмітання та розвантаження сміття. Рама відрізняється міцністю і компактністю, тому радіус розвороту невеликий. Вагове навантаження бункера знаходиться між двома передніми колесами, що гарантує безпеку роботи техніки. При нескладному догляді Pelican експлуатуватиметься багато років без потреби у ремонті.

 

У Pelican встановлено потужну гальмівну систему. Вона значною мірою зменшує знос гальм. До усіх елементів системи легко дістатись для діагностики, догляд за ними не потребує великих матеріальних витрат.

 

Безперечною перевагою підмітальної машини є просте обслуговування, яке підвищує ефективність експлуатації та час роботи. Дроти промарковані, тому ідентифікувати їх досить легко і зручно. Торцеві сальники гідравлічної арматури захищають від протікання у з’єднаннях. Бак з маслом для гідравліки знаходиться позаду кабіни, і оснащений рівнем, за яким може слідкувати оператор.

 

Pelican має унікальну опцію безводного придушення пилу. Вона відрізняється кращим захватом невеликих частинок, на відміну від техніки, у якій для цих же потреб використовується вода. Технологія дозволяє протягом року прибирати сміття та економити водні ресурси.

 

Триколісна підмітальна машина Pelican незамінна у межах міст, аеропортів та на підприємствах. Техніка має ряд переваг серед яких: легкість в обслуговуванні, комфортна ізольована від шуму кабіна, легко справляється з важким сміттям, здійснює обезпилення без використання води, ідеально підходить для роботи в одній смузі руху.

Використана продукцiя

01

/01