Підтримання чистоти на дорогах

Компанія ТРІНІТІ-ГРУП пропонує унікальне обладнання для прибирання міст.

опис

Відповідно до проведених нами досліджень об’єм дорожньої інфраструктури, що потребує механічної очистки з використанням підмітально-прибиральних машин, становить 78,5% від загального об’єму робіт по прибиранню вулиць. Стан парка вуличної прибиральної техніки незадовільний: процент зносу становить не менше 40%

 

В умовах необхідності оновлення більшої частини автопарку підмітально-прибиральної техніки в Україні, ТОВ «ТРІНІТІ-ГРУП» пропонує унікальне обладнання для прибирання міст, беззаперечними перевагами якого є конструкція, що забезпечує високу ефективність прибирання міських вулиць і площ, паркінгів і територій ринків, можливість роботи в зонах великого автомобільного потоку та припаркованих на узбіччях машин. Також обладнання дозволяє прибирати території підприємств і цехів, чистити трамвайні колії від снігу та льоду в зимовий час.

 

Пропоноване нами обладнання є наймасовішим у світі, його експлуатація здійснюється навіть в екстремальних умовах, таких як +50°С в Саудійвській Аравії та -35°С в Казахстані.

Iншi рiшення

Ми допомагаємо вирішувати проблеми вчасно та на професійному рівні.

Перейти до усіх рiшень