Дослідження навантаження на дороги та мости

Компанія Trinity-Group  – офіційний дистриб’ютор інноваційних систем дослідження навантаження на дороги та мости.

опис

Згідно досліджень ДП «ДерждорНДІ», вимоги на проектування та будівництво нових та реконструкцію існуючих автомобільних доріг закладені ще у 1962 році і практично не змінились. При цьому з 2006 року на дорогах України в 2,36 разів зросла кількість вантажних транспортних засобів та в 2,65 раз – кількість напівпричепів, на долю яких припадає 90% частки руйнування доріг. За таких умов для нас очевидна необхідність створення/впровадження програмно-аналітичних комплексів, які, базуючись на тривимірних цифрових моделях конкретних доріг та мостів, дозволять виявити невідповідність проектованих та фактичних навантажень на дорожнє полотно і, відповідно, оптимізувати витрати на їх усунення.

 

 

Trinity-Group, як дистриб’ютор інноваційних рішень в Україні, пропонує впровадження системи SiWIM, як унікального явища для отримання максимального комплексу інформації про навантаження на дорожнє полотно з опимізацією витрат на проведені дослідження. Однією з основних переваг SiWIM є оперативність збору інформації та формування звітів, що досягається завдяки мобільності (встановлення та демонтаж системи займає від кількох годин до двох днів у залежності від складності мостової конструкції та не потребує руйнування дорожнього покриття).

 

 

В рамках оцінки навантаження на дороги та мости Trinity-Group пропонує максимально вичерпну та повну інформацію про транспортні засоби, що рухаються дорогами країни, а саме: загальна вага, кількість осей, відстань між ними та навантаження на кожну, тип/клас автомобіля, швидкість його руху, полосу у якій рухається транспортний засіб з фіксацією часу та дати моніторингу.

Iншi рiшення

Ми допомагаємо вирішувати проблеми вчасно та на професійному рівні.

Перейти до усіх рiшень