Спецмашина для видалення гумових нашарувань та фарби зі злітно-посадкової смуги CYCLONE 4006 AC торгової марки CYCLONE TECHNOLOGY

опис

Спецмашина для видалення гумових нашарувань та фарби зі злітно-посадкової смуги CYCLONE 4006 AC торгової марки CYCLONE TECHNOLOGY (в процесі)

«CYCLONE TECHNOLOGY» є міжнародною компанією американського походження та лідерами на ринку іх понад 30-ти річним досвідом роботи у галузі обладнання для струминного очищення і мийки під високим тиском.

 

 

«ТРІНІТІ-ГРУП» співпрацює із «CYCLONE TECHNOLOGY» та представляє машини для глибокого очищення твердих зовнішніх поверхонь, які розроблені для більш ефективного і глибокого екологічного способу очистки, ніж будь-які інші.

 

 

Спецмашина для видалення гумових нашарувань та фарби зі злітно-посадкової смуги CYCLONE 4006АС є повністю автономною системою видалення зі злітно-посадкової смуг гумових нашарувань та маркувальної розмітки, спеціально розроблена для застосування в аеропортах. В обладнанні використовується унікальна запатентована технологія, продуктивність, ефективність та екологічність якої у значній мірі випереджає будь-який інших продукт у світі. У процесі очистки не застосовуються хімічні або інші абразивні речовини. Також, модель 4006АС може використовуватись для очищення твердих поверхонь від жиру і масла, видалення застиглого бетону і для відновлення текстури поверхонь з пониженим тертям.

 

 

Ефективність CYCLONE заснована на запатентованій очищувальній голівці, яка дозволяє видаляти воду і матеріал з поверхні без використання зовнішньої вакуумної системи. Моментальне видалення досягається серією лез, що безпечно обертаються близько до поверхні зі швидкістю 1800 об/хв. Обертання лопатей CYCLONE створює негативний тиск повітря на поверхні, що в свою чергу піднімає воду та сміття в невеликий резервуар. Окрім того, CYCLONE 4006AC використовує вдвічі менше води ніж будь-яка інша машина в цій галузі (всього 22 л/хв) і витрата води складає відповідно 458 мл води на 1 м2.

 

 

СYCLONE 4006AC використовує найкращу у своєму класі кабіну для кращої оглядовості і комфорту оператора. Спеціально спроектована кабіна розміщена спереду, по центру машини для максимальної видимості і комфорту оператора на злітно-посадковій смузі при очищенні від гуми або видаленні фарби. Це оптимальне розміщення, в поєднанні з лобовим склом від підлоги до стелі, дозволяє оператору зручно сидіти у вертикальному положенні із прямою видимістю головки для чищення на поверхні злітно-посадкової смуги. Кабіна, також, обладнана повнорозмірним відкидним додатковим сидінням для навчання операторів. Чудовий огляд з кабіни додатково посилюється під час нічних операцій за рахунок декількох світлодіодних робочих фар в передній частині кабіни.

 

 

 

Галерея